Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1176
Stary 28.02.2011, 22:00
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Generalnie cały ten wywiad jest skandalem ale szczytem chamstwa jest to co On mówi o Cupiale.
Ja to interpretuję tak że on nazywa go człowiekiem przypadkowym, i twierdzi że tacy jak on są przepędzani z Anglii kijem bejsbolowym.
To są słowa wiceprezesa na temat naszego właściciela... tak wiceprezes PZPN traktuję człowieka, który zrobił dla piłki tyle dobrego. To się w głowie nie miesić.
Nasz prezes ma prawo otaczać się kim chce i budować ten klub według własnego uznania, i według mnie idzimey słuszną drogą, tak dobrze nie było od dawna.

Tak idziemy w dobrą stronę jest postęp w naszym Klubie , ale niektórych s....ysynów to boli co przykładem jest ten idiota co się zatrzymał w rozwoju.


Nie rozumiem jakim prawem takie osoby rządzą Polską piłką to jest straszne;/
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując