|
Generalnie cały ten wywiad jest skandalem ale szczytem chamstwa jest to co on mówi o Cupiale.
Ja to interpretuję tak że on nazywa naszego prezesa człowiekiem przypadkowym, i twierdzi, że tacy jak on są przepędzani z Anglii kijem bejsbolowym.
Tak wiceprezes PZPN wypowiada się na temat człowieka, który zrobił dla piłki tyle dobrego. To się w głowie nie miesić.
Nasz prezes ma prawo otaczać się kim chce i budować ten klub według własnego uznania, i według mnie idziemy słuszną drogą, tak dobrze nie było od dawna.
Słowa o młodym polskim trenerze który zbudowałby klub za pół darmo przecież to się w głowie nie mieści. Młody polski trener Maciej Skorża chciał budować drużne również na obcokrajowcach.
Jeśli ktoś powinien być tu przepędzony kijem bejsbolowym to właśnie Piechniczek wraz ze swoimi kolegami z PZPN.
Przecież my i tak robimy za dużo dla tego zasarnaego związku puszczając zawodników na imprezy typu puchar króla Tajlandii, mecze z Macedonią, Mołdawią czy Bóg wie kim. Takie kluby jak Wisła, Lech, Legia powinny jednoczyć się w takich sytuacjach. Tak na marginesie to żałuje że nie zrobiliśmy tego co Wojciechowski, mianowicie Wilk nie powinien pojechać na ten bezsensowny mecz.
Piechniczek wiceprezes jakiegoś zasranego związku wjeżdża nawet na samego Blattera, twierdząc, że przydałby się ktoś młodszy...
Niech zacznie krytykę lepiej od siebie bo można powiedzieć to samo o nim.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 28.02.2011 o godz. 22:19.
|