crazykaro napisał(a):

Ad. 1 Bo środków pirotechnicznych można używać 31 grudnia i 1 stycznia
Ad. 2 A dlaczego jak jesteś w ogórku barowym to możesz pić piwo a jak wyjdziesz z ogródka to nie możesz? Poza tym mandatem można ukarać tylko sprawcę czynu
Ad. 3 Tak
Ad. 4 PZPN nie jest organizatorem imprezy masowej (meczu)
|
1. Spoko, pierwsze słyszę, pewnie tak jest.
2. W takim razie PZPN nie powinien karać klubów. Tak samo jak w knajpie mi właściciel nie da "kary" za palenie papierosa. Co najwyżej może donieść na policję (via klub donieść na kibica PZPNowi który doniesie na policję)
3,4 Nie może karać klubu za złamanie prawa(wykroczenie zwal jak zwal) przez kibica. Conajwyżej organizator meczu (klub) może donieść na kibica do policji. Nawet jakby PZPN był organizatorem, od kiedy organizator daje karę komukolwiek?
Krótka piłka - PZPN nie ponosi konsekwencji że ludzie łamią przepisy podczas ich rozgrywek. Za to tyrają hajs na przepisie wyżej ustanowionym na którym co najwyżej mogłoby zarabiać państwo.