Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1174
Stary 28.02.2011, 21:43
Sądzę, że Wisła jako osoba prawna niestety nie może podać Antoniego P. do sądu powszechnego. Nie znam się na tym za dobrze, ale wydaje mi się, że mogłoby to grozić wykluczeniem klubu ze struktur PZPN. Pozostaje chyba tylko droga wewnątrzzwiązkowa. Szkoda, bo pewnie skończy się na ugodzie i jakichs przeprosinach ze strony Antoniego P., a za oszczerstwa godzące w dobre imię i profesjonalną uczciwość Valckxa, Maaskanta oraz naszych piłkarzy Antoni P. powinien zostać pozbawiony funkcji i wykluczony ze związku.
Liczę także na to, że ktoś z pomówionych - już jako osoba fizyczna - pozwie Antoniego P. z powództwa cywilnego i wygra grubszą kasę,
A jak chcecie więcej Polaków w skłądach, to stwórzcie system szkolenia (najlepiej zatrudniając prawdziwych, czyli zagranicznych trenerów). Będzie większa podaż przyzwoitych polskich grajków, to ceny za nich od razu spadną.
Odpowiedz cytując