Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#739
Stary 28.02.2011, 21:36
Jachu018 napisał(a):Wyświetl post
http://ts.podbeskidzie.pl/a995/przed...z-wisla-krakow

Jeśli rzeczywiście będzie tak jak mówią (że mecz będzie widowiskowy) = nie zamkną się we własnym polu karnym, to rozjedziemy ich bez problemu...

EDIT: Co ciekawe, mają najwięcej strzelonych i najmniej straconych goli w lidze.
Liga, a Puchary to dwie różne sprawy. Oni tu jadą co najwyżej zremisować lub stracić jak najmniej bramek by w rewanżu mieć jeszcze cień nadziei. Z całym szacunkiem, ale nie wierze, że nie ustawią autobusu w polu karnym. Wielu deklarowano, że tak nie zrobi, a jednostki faktycznie się z tego wywiązywały.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN