Jachu018 napisał(a):

http://ts.podbeskidzie.pl/a995/przed...z-wisla-krakow
Jeśli rzeczywiście będzie tak jak mówią (że mecz będzie widowiskowy) = nie zamkną się we własnym polu karnym, to rozjedziemy ich bez problemu...
EDIT: Co ciekawe, mają najwięcej strzelonych i najmniej straconych goli w lidze.
|
Liga, a Puchary to dwie różne sprawy. Oni tu jadą co najwyżej zremisować lub stracić jak najmniej bramek by w rewanżu mieć jeszcze cień nadziei. Z całym szacunkiem, ale nie wierze, że nie ustawią autobusu w polu karnym. Wielu deklarowano, że tak nie zrobi, a jednostki faktycznie się z tego wywiązywały.