PhantomRanger napisał(a):

a) Drwala Cionka uważasz za dobrego gracza?
b) Niewiele lepsza 2 linia? Lecz się człowieku lub przestań brać to co bierzesz. Sam Sobolewski jest wart więcej niż cała trójka z Jagi razem wzięta.
|
Cionek to w naszej lidze absolutna czołówka środkowych obrońców. Jak dla mnie może być drewniany, bo od stopera nie wymaga się ani dryblingu ani zagrania jakiejś prostopadłej piłki.
Co do Sobolewskiego to już nie jest ten sam Sobolewski co kilka lat temu i jak dla mnie Kascelan w formie z drugiej części poprzedniej rundy niczym mu nie ustępuje. Grzyb to ten sam poziom co Wilk.
Cytując Romana Kołtonia: panowie, porozmawiajmy o faktach.