Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#513
Stary 28.02.2011, 21:16
Perła to Lubelskie piwko a w tym rejonie są największe w Polsce plantacje chmielu.Łomża równie dobre, właśnie sobie 3 przechyliłem.Podobnie jak w Perle czuc chmiel a to podstawa
Odpowiedz cytując