Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ABG21
Junior Member
Od: 08.2010
Offline
#
4328
28.02.2011, 21:06
Ok. Dzięki za odpowiedź. Nie zauważyłem tego. Jestem z poza Krakowa i nie mam jak wyrobić Karty Kibica i się przestraszyłem. Jeszcze raz dzięki.
ABG21
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ABG21
Znajdź inne posty napisane przez ABG21