Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ABG21
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4328
Stary 28.02.2011, 21:06
Ok. Dzięki za odpowiedź. Nie zauważyłem tego. Jestem z poza Krakowa i nie mam jak wyrobić Karty Kibica i się przestraszyłem. Jeszcze raz dzięki.
Odpowiedz cytując