la_fille napisał(a):

|
jeśli nie masz karty kibica, jeszcze w tej rundzie, dostajesz normalny bilet papierowy, jesli masz karte kibica drukuje sie jedynie potwierdzenie a do czytnika na stadionie przykładasz właśnie kartę kibica!
|
tak pisałem w ramach upewnienia, a sprzyda się ta informacja też kilku osobom.