Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
la_fille
Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4325
Stary 28.02.2011, 21:02
Cinek1906 napisał(a):Wyświetl post
Czyli teraz wchodząc ' na bilet' trzeba przykładać KK do czytnika?;>
jeśli nie masz karty kibica, jeszcze w tej rundzie, dostajesz normalny bilet papierowy, jesli masz karte kibica drukuje sie jedynie potwierdzenie a do czytnika na stadionie przykładasz właśnie kartę kibica!
] Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi raz wybrałbym tą samą drogę
Odpowiedz cytując