Cinek1906 napisał(a):

|
Czyli teraz wchodząc ' na bilet' trzeba przykładać KK do czytnika?;>
|
jeśli nie masz karty kibica, jeszcze w tej rundzie, dostajesz normalny bilet papierowy, jesli masz karte kibica drukuje sie jedynie potwierdzenie a do czytnika na stadionie przykładasz właśnie kartę kibica!