Wyświetl pojedynczy post
master777
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 28.02.2011, 20:43
http://www.sport.pl/pilka/1,65039,91...iecielina.html

- ciekawy artykuł, napisany z dystansem i ironią, ale z którym chcę polemizować:

wydaje mi się, że jeśli Ekstraklasę rzeczywiście zdominują obcokrajowcy, to jeśli to pierwszej jedenastki przebije się jakiś Polak, będzie dysponował umiejętnościami, które wystarczą choćby i na reprezentację, czytaj - będzie solidny, dobry. Obcokrajowcy stworzą w Polsce swoiste sito odrzucające śrut. Po za tym może, paradoksalnie, dzięki nim powstaną wreszcie wymarzone szkółki.

A Antoni P. usilnie dąży do powrotu ustroju socjalistycznego w Polsce - wtedy granice zostaną zamknięte, zaś zawód piłkarza stanie się jedną z nielicznych przepustek do zachodnich pieniędzy i godnego życia. Bieda uczyni z nas drugą Brazylię
Odpowiedz cytując