Titto napisał(a):

A może Pareiko okaże się lepszy od Sandomierskiego?
On dopiero jeden mecz w barwach Wisły rozegrał...
|
Tego nie wykluczam, tak samo jak nie wykluczam tego, że Seratlić okaże się lepszy od Kirma, ale na dzień dzisiejszy zakładam że jest inaczej.