Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GrandmasterB
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8602
Stary 28.02.2011, 20:41
Titto napisał(a):Wyświetl post
A może Pareiko okaże się lepszy od Sandomierskiego?
On dopiero jeden mecz w barwach Wisły rozegrał...
Tego nie wykluczam, tak samo jak nie wykluczam tego, że Seratlić okaże się lepszy od Kirma, ale na dzień dzisiejszy zakładam że jest inaczej.
Odpowiedz cytując