Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1948
Stary 28.02.2011, 20:39
SV_ napisał(a):Wyświetl post
Jest przepis o zakazie używania pirotechniki podczas imprez masowych tak? (w sensie bez pozwolenia/ "specjalistów")

Dlaczego na rynku nikt nie dostaje mandatu podczas sylwestra za petardy/race?
Dlaczego kluby nie dostają "mandatu" tylko wpłacają kasę do PZPN za kary nałożone przez ten PZPN?
Że niby za to że PZPN jest poniekąd organizatorem i daje kare za niedopilnowanie kibiców przez klub?
To dlaczego PZPN nie płaci "mandatu" ?



"mandat" - kara za złamanie prawa (wykroczenie zwał jak zwał), wlepiana przez psiarnie/sąd
Ad. 1 Bo środków pirotechnicznych można używać 31 grudnia i 1 stycznia
Ad. 2 A dlaczego jak jesteś w ogórku barowym to możesz pić piwo a jak wyjdziesz z ogródka to nie możesz? Poza tym mandatem można ukarać tylko sprawcę czynu
Ad. 3 Tak
Ad. 4 PZPN nie jest organizatorem imprezy masowej (meczu)
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 28.02.2011 o godz. 20:52.
Odpowiedz cytując