Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 28.02.2011, 20:34
Pismejker napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie w jaki sposób można wejśc na Sektor G od przystanku Reymana? Czy w ten sposob co po bilety? Proszę o konkretne odpowiedzi(jśli nie masz dla mnie odpowiedzi NIE PiSZ)
Sektor G masz na przeciwko przystanku Reymana. Wysiadasz i widzisz sektor G.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując