Pismejker napisał(a):

|
Mam pytanie w jaki sposób można wejśc na Sektor G od przystanku Reymana? Czy w ten sposob co po bilety? Proszę o konkretne odpowiedzi(jśli nie masz dla mnie odpowiedzi NIE PiSZ)
|
Sektor G masz na przeciwko przystanku Reymana. Wysiadasz i widzisz sektor G.