|
Jest przepis o zakazie używania pirotechniki podczas imprez masowych tak? (w sensie bez pozwolenia/ "specjalistów")
Dlaczego na rynku nikt nie dostaje mandatu podczas sylwestra za petardy/race?
Dlaczego kluby nie dostają "mandatu" tylko wpłacają kasę do PZPN za kary nałożone przez ten PZPN?
Że niby za to że PZPN jest poniekąd organizatorem i daje kare za niedopilnowanie kibiców przez klub?
To dlaczego PZPN nie płaci "mandatu" ?
"mandat" - kara za złamanie prawa (wykroczenie zwał jak zwał), wlepiana przez psiarnie/sąd
Ostatnio edytowane przez SV_ : 28.02.2011 o godz. 20:33.
|