Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 28.02.2011, 20:25
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0 (1:0)

Skład: Pareiko - Bunoza, Jaliens, Chavez, Paljić - Sobolewski, Sivakov, Melikson - Kirm, Małecki, Genkow

Bramki: Małecki x2 , Kirm, Żurawski

Zmiany: Garguła, Wilk, Żurawski
Odpowiedz cytując