Wyświetl pojedynczy post
Niekonik
Banita
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1158
Stary 28.02.2011, 20:19
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Chcesz mistrzostaw Wisly?
Chcesz wygranych derbow, meczu z Legia i Amika?
Chcesz sukcesow w Europie?

To teraz pokaz mi 5 zawodnikow z polskiej ligi, lub grajacych(nie siedzacych na lawkach w sredniakcha) ktorych Wisla mogla by pozyskac w tych samych pieniadzach jak obcokrajowcow.

Polscy kopacze nie maja ambicji a cenia sie jak by byli nie wiem kim.
Ja Ci podam jednego, ktorego mozna bylo kupic do ataku : GROSICKI!!! Za ile on poszedl do Turcji? za 500 tys E czy 700 Tys E? za tej klasy zawodnika to nie wygorowana kwota...

A co do limitow, to powiem ze cos w tym jest, bo jesli taka tendencja sie utrzyma za niedlugo w ekstraklasie bedzie gralo tylu Polakow co palcow u jednej reki, a i mlodym chlopcom odechce sie trenowac bo i po co jak jedyna wizje jaka beda mieli togra w 3 lidze za grosze, bo kluby beda wolaly wieze babel... Ja rozumiem ze nie mozna sie w lidze opierac tylko na Polakach, ale to zaczyna byc niebezpieczne bo polakow za niedlugo wogole nie bedzie!!!
Odpowiedz cytując