Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8600
Stary 28.02.2011, 20:08
GrandmasterB napisał(a):Wyświetl post
Bramka: Sandomierski - Pareiko
Lewa obrona: Pejović - Paljić
Stoprzey: Skerla, Cionek - Jaliens, Chavez
Prawa obrona: Cikos - Norambuena
Lewa pomoc: Seratlić/Essomba - Kirm
Defensywni pomocnicy: Kascelan/Grzyb/Hermes - Sobolewski/Wilk
Ofensywni pomocnicy: Burkhardt - Melikson/Garguła
Prawa pomoc: Kupisz - Małecki
Atak: Frankowski, Sotirović - Genkow, Żurawski

Jagiellonia lepiej wygląda w ataku i na bramce (też niewiele)..
A może Pareiko okaże się lepszy od Sandomierskiego?
On dopiero jeden mecz w barwach Wisły rozegrał...
Odpowiedz cytując