Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 9.
Wyświetl pojedynczy post
wislak227
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Zakopane
Offline
#
181
28.02.2011, 20:07
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 (0:0)
Bramki: Kirm, Genkow
Skład: Pareiko- Cikos, Jaliens, Chavez, Paljic- Melikson, Sobolewski, Siwakow- Małecki, Genkow, Kirm
Zmiany: Wilk, Garguła, Żurawski
wislak227
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak227
Znajdź inne posty napisane przez wislak227