Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 28.02.2011, 19:48
Tak z ciekawości ten pomysł Piechniczka 6+5 to oznacza 6 obcokrajowców i 5 Polaków czy na odwrót?. Dla mnie pomysł beznadziejny bo u nas nie ma na razie tylu polskich piłkarzy żeby można było w większości nimi walczyć o mistrzostwo i grać w pucharach. Piłkarze z zagranicy mało że są tańsi to podnoszą poziom ligi. Dopiero kilka lat profesjonalnego szkolenia może coś zmienić.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując