|
Tak z ciekawości ten pomysł Piechniczka 6+5 to oznacza 6 obcokrajowców i 5 Polaków czy na odwrót?. Dla mnie pomysł beznadziejny bo u nas nie ma na razie tylu polskich piłkarzy żeby można było w większości nimi walczyć o mistrzostwo i grać w pucharach. Piłkarze z zagranicy mało że są tańsi to podnoszą poziom ligi. Dopiero kilka lat profesjonalnego szkolenia może coś zmienić.
|