Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11912
Stary 28.02.2011, 19:42
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Czekam na podobną analize ostatniego roku warto rozmawiać tu masz spis ; http://www.tvp.pl/publicystyka/temat...d=&start_rec=0
Jakie to tematy były stronnicze , ile razy były wywiady face to face z Kaczyńskim i jego zwolennikami, ile razy była tylko jedna strona czyli PIS bez drugiej opcji, ile było tematow Smoleńska i tematów pobocznych . I PRZEDE WSZYSTKIM które z nich były nieprawdziwe-i w których ktoś kłamał.
Juz pomijam że zysk z jego programów byl taki że poruszał kwestie których nie zobaczysz w rządowej TVP,TVN,Polsacie czy nie przeczytasz w Wyborczej. No taki szczegół dla Ciebie niestety pewnie nie istotny
Oczywiście gdy tylko znajdę chwile wolnego odpowiem Ci z miłą chęcią na to pytanie.

wislak68- bardzo ciekawy jestem kto nam załatwił ten krótszy okres. pewnie pis twierdząc że się sprzedajemy Rosji...
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy