Arapaho napisał(a):

Czekam na podobną analize ostatniego roku warto rozmawiać tu masz spis ; http://www.tvp.pl/publicystyka/temat...d=&start_rec=0
Jakie to tematy były stronnicze , ile razy były wywiady face to face z Kaczyńskim i jego zwolennikami, ile razy była tylko jedna strona czyli PIS bez drugiej opcji, ile było tematow Smoleńska i tematów pobocznych . I PRZEDE WSZYSTKIM które z nich były nieprawdziwe-i w których ktoś kłamał.
Juz pomijam że zysk z jego programów byl taki że poruszał kwestie których nie zobaczysz w rządowej TVP,TVN,Polsacie czy nie przeczytasz w Wyborczej. No taki szczegół dla Ciebie niestety pewnie nie istotny
|
Oczywiście gdy tylko znajdę chwile wolnego odpowiem Ci z miłą chęcią na to pytanie.
wislak68- bardzo ciekawy jestem kto nam załatwił ten krótszy okres. pewnie pis twierdząc że się sprzedajemy Rosji...