PvD napisał(a):

|
taką informację otrzymałeś w Strefie Kibica: nie możesz kupic biletu papierowego na swoje dane mając wyrobioną KK którą zostawiłeś w domu?
|
Tak dokładnie. Mój kumpel poszedł mi po bilet dzisiaj. Podał mój pesel i imie i nazwisko. Pani w kasi powiedziała ze na te dane jest wyrobiona karta i ja mogę zakupić bilet/karnet tylko mając ją przy sobie. Moim skromnym zdaniem jest to poj***ne i niech zmienią to szybko, bo wiele z nas, w przypadku zapomnienia karty bd sie strasznie denerwowało...