sorin320 napisał(a):

|
Może mi ktoś wytłumaczyc czemu u nas jest taka patologia zasrana, że jeśli sie chce kupić bilet na mecz, mając wyrobioną kartę kibica, ale zapominając jej, nie można kupić biletu na swoje dane. Poprostu super, nie masz karty, a masz ja wyrobioną to nei wejdziesz, bo mają to w dupie oczywiście...
|
taką informację otrzymałeś w Strefie Kibica: nie możesz kupic biletu papierowego na swoje dane mając wyrobioną KK którą zostawiłeś w domu?