Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
sorin320
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4310
Stary 28.02.2011, 18:57
Może mi ktoś wytłumaczyc czemu u nas jest taka patologia zasrana, że jeśli sie chce kupić bilet na mecz, mając wyrobioną kartę kibica, ale zapominając jej, nie można kupić biletu na swoje dane. Poprostu super, nie masz karty, a masz ja wyrobioną to nei wejdziesz, bo mają to w dupie oczywiście...
Odpowiedz cytując