Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5346
Stary 28.02.2011, 18:52
Od razu wracać...a kto im tyle w Polsce zaoferuje ?
Tam jest konkurencja do miejsca w składzie. "Ziazia", Yilmaz i Bulut zdobywają bramki jak nie jeden to drugi. Są dłużej w drużynie więc normalne, że cieszą się większym zaufaniem trenera. Brożki może się przebiją jak ktoś z drużyny odejdzie po sezonie. Zresztą kontrakt mają nie na pół roku, tylko na pare lat. Kiedyś pograją
..
Odpowiedz cytując