Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
la_fille
Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4309
Stary 28.02.2011, 18:45
Jednak raczej radziłbym się pośpieszyć,na Ruch na G3 już nie ma, G2 się powoli też już wypełnia...
] Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi raz wybrałbym tą samą drogę
Odpowiedz cytując