Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1942
Stary 28.02.2011, 18:44
To-Masz napisał(a):Wyświetl post
AGAINST MODERN FOOTBALL!!!

Brawo za race dla Widzewa! Brawo za race dla Legii!

Jak Wy możecie pisać o słusznym ukaraniu kogoś za odpalenie racy?!
Za dwa lata stwierdzicie, że wejście na mecz po dwóch piwach jest zagrożeniem dla bezpieczeństwa...



Dziękuję CI Tato, że nie urodziłem się dziesięć lat później...!!!
Brawo za race dla Legii! Brawo za race dla Widzewa - Brawo gdyby nie obrzucili nimi kibiców gości.

Nie jest przeciwko racom, wręcz przeciwnie. O ile są niewykorzystywane dla uświetnienia oprawy, nie gdy służą jako pocisk.
Odpowiedz cytując