|
Zastanawia mnie jeden fakt: Czy GW może z całą pewnością stwierdzić, co kto powiedział i zrobił podczas tego meczu z WKSem? Nie ma dźwięku... Poza tym czy znacie jakiegoś kibica, kto w Polsce dostał w w twarz, bo za cicho kibicował :?: Na mecze w Polsce chodzi wiele kobiet, a wiadomo, że mamy niższy głos. No i są przecież piszczące z zapałem dzieci. Mimo to nie spotkałam się, ani nie słyszałam o przypadku, żeby kogoś pobili. Każdy kibicuje, jak może... A jeśli są takie przypadki, to nikt ich nie nagłaśnia tak jak GW teraz. Swoją drogą Lech musiał chyba wiedzieć, z kim zadziera, a mimo to przegrywa wojnę medialną na całej linii. Najgorsze, że odbija się to na wizerunku kibica piłkarskiego w naszym kraju... Chociaż ostatnio media starają się odróżniać pseudo kibiców od nas... P.S. A propos niebezpiecznych narzędzi: pamiętacie, jak trener ŁKSu rozbił szybę pokoju dla VIPów na Miejskim w Poznaniu :?: lol Wszystko kwestią kultury osobistej.
|