raindog napisał(a):

Alvarez niby biegał, coś tam kiwał, ale nie potrafił wrzucić. On w ogóle miał jakieś asysty?
|
Tak, w drugiej kolejce z Zagłębiem przy samobóju na 3-0.
A skoro już mowa o 3-0 to właśnie na taki wynik liczę w piątek, Ruch to zespół na poziomie Arki, z tym, że mają słabszą obronę i może nieco mocniejszy atak, który jednak nie powinien zagrozić naszej defensywie. U siebie musimy wygrywać wszystko, więc brak zwycięstwa będzie olbrzymim rozczarowaniem.