|
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 (1-0)
Skład: Pareiko - Łobodziński, Jaliens, Bunoza, Paljić - Sobolewski. Sivakov ,Jirsak
- Małecki, Genkow, Kirm
Bramki: Genkow,Jirsak
Zmiany: Wilk,, Żurawski
Ostatnio edytowane przez dido : 28.02.2011 o godz. 20:10.
|