Wyświetl pojedynczy post
dido
Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 28.02.2011, 17:12
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 (1-0)

Skład: Pareiko - Łobodziński, Jaliens, Bunoza, Paljić - Sobolewski. Sivakov ,Jirsak
- Małecki, Genkow, Kirm

Bramki: Genkow,Jirsak


Zmiany: Wilk,, Żurawski
Ostatnio edytowane przez dido : 28.02.2011 o godz. 20:10.
Odpowiedz cytując