Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1150
Stary 28.02.2011, 17:10
Witajcie,

Zrobiłem na Picasie konto , gdzie będę wrzucał zdjęcia z meczy Wisły - generalnie zachęcam Was do oglądania w przyszłości, a jak ktoś chce to mogę podać dane do logowania, i też może coś wrzucać

Pierwsze zdjęcia będą już pojutrze, z meczu Wisła - Podbeskidzie.

Pojutrze podam link
Odpowiedz cytując