Witajcie,
Zrobiłem na Picasie konto , gdzie będę wrzucał zdjęcia z meczy Wisły - generalnie zachęcam Was do oglądania w przyszłości, a jak ktoś chce to mogę podać dane do logowania, i też może coś wrzucać
Pierwsze zdjęcia będą już pojutrze, z meczu Wisła - Podbeskidzie.
Pojutrze podam link
