Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 9.
Wyświetl pojedynczy post
rychu
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
165
28.02.2011, 17:06
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 (0:0)
Skład: Pareiko - Łobodziński, Jaliens, Bunoza, Paljić - Sobolewski. Sivakov, Melikson - Małecki, Genkow, Kirm
Bramki: Małecki, Genkow
Zmiany: Wilk, Garguła, Zurawski
TYLKO WISŁA
rychu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rychu
Znajdź inne posty napisane przez rychu