Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4307
Stary 28.02.2011, 17:02
la_fille napisał(a):Wyświetl post
Ale takich pytań nie powinna zadawać osoba chcąca iść na G...
A dlaczego nie? Wiele było gadania o zmianach, o stewardach którzy pilnują miejsc, dlatego się po prostu gościu spytał. Dajcie już spokój. Wchodzą przez osobne bramki ale idą gdzie chcą (oprócz G5, chyba że póki nie ma kibiców gości to jest taka możliwość, ale nie wiem na 100 %).

Wie ktoś jak z biletami na G na Ruch? Dam radę kupić jutro przed meczem czy już nie ma?
Odpowiedz cytując