Incognito2192 napisał(a):

|
A Piotrek zagrał już w Trabzonie czy jeszcze nie? W oficjalnym meczu? Jeśli tak to ile meczów?
|
Raz grał w ligowym w pierwszych składzie (bodajże dwa tygodnie temu). To na pewno, i chyba w pucharowym też grał, ale tego nie jestem pewien.