Marszałek napisał(a):

Grzelak, Sotirović, oni mają zapełnić lukę po Grosickim? Straszne to jak kibice w Białymstoku zostaną szybko sprowadzeni na ziemię. Nie wiem czy to buta Probierza,który uważa,że jest na tyle dobrym trenerem,że poradzi sobie bez dobrych piłkarzy, czy brak profesjonalnych struktur scautingu powoduje podpisywanie takich gości. Irracjonalne to jest jak dla mnie. A i żeby było wszystko jasne, Probierz nie jest dobrym trenerem,nawet za średniego ciężko go uważać.
Edit:Brak Sotirovica wyjdzie Śląskowi w ostatecznym rozrachunku na dobre.
|
Czytalem jakis wywiad z Probierzem gdzie smial sie z tego, ze Grzelak mial zastapic Grosickiego. - przeciez to zupelnie inni pilakrze i to sformulowanie to tylko wymysl mediow. Aczkolwiek Probierze nie zamierzal plakac po Grosickim, ktory i tak czesto byl rezerwowym u niego - jest Kupsiz, przyszedl ten Seratlic, a co do transferu Sotirovica to w sumie powinni na tym wyjsc lepiej niz na Grzelaku.
A kto jest dobrym trenerem
