Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8590
Stary 28.02.2011, 16:41
63624 napisał(a):Wyświetl post
EDIT: Teraz doczytałem, że Serbowi przedłużono kontrakt w Śląsku i wypożyczono jednocześnie do Jagiellonii, czyżby liczyli nasi włodarze na to, że Lenczyk po rundzie zostanie zwolniony?
Raczej chodzi o to, by Śląsk mógł zarobić na transferze Sotirovicia, jeśli on sprawdzi się w Jadze.

kreseq napisał(a):Wyświetl post
Widze progres u Nas i jesli tylko ustabilizuje sie gra obronna to ja wlasnie spodziewam sie fajerwerkow
W ataku faktycznie graliście składniej niż zwykle, ale nie wiem na ile to było spowodowane wyższą forma zespołu. Pod względem taktycznym obie drużyny grały bardzo radosny futbol. Luki pomiędzy formacjami były naprawdę duże. Stąd Cracovia też łatwo konstruowała akcje i na dobrą sprawę wystarczało im celne długie podanie by wyjść ze swojej połowy i zaatakować.
Ostatnio edytowane przez jova : 28.02.2011 o godz. 16:47.
Odpowiedz cytując