63624 napisał(a):

|
EDIT: Teraz doczytałem, że Serbowi przedłużono kontrakt w Śląsku i wypożyczono jednocześnie do Jagiellonii, czyżby liczyli nasi włodarze na to, że Lenczyk po rundzie zostanie zwolniony?
|
Raczej chodzi o to, by Śląsk mógł zarobić na transferze Sotirovicia, jeśli on sprawdzi się w Jadze.
kreseq napisał(a):

Widze progres u Nas i jesli tylko ustabilizuje sie gra obronna to ja wlasnie spodziewam sie fajerwerkow
|
W ataku faktycznie graliście składniej niż zwykle, ale nie wiem na ile to było spowodowane wyższą forma zespołu. Pod względem taktycznym obie drużyny grały bardzo radosny futbol. Luki pomiędzy formacjami były naprawdę duże. Stąd Cracovia też łatwo konstruowała akcje i na dobrą sprawę wystarczało im celne długie podanie by wyjść ze swojej połowy i zaatakować.