Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1137
Stary 28.02.2011, 16:29
Tylko żeby teraz dziadki z PZPN nie chcieli pokazać Wiśle kto tu rządzi. W końcu to oni mają w garści sędziów , przyznają licencje itp. Tutaj jest Polska i nic mnie nie zdziwi...a ewentualna wojna z PZPN-em może nie wyjść nam na dobre ale nie możemy pozwolić sobie w kasze dmuchać , nie możemy pozwolić nikomu uderzać w Wisłę i jej dobre imię !!! Honor trzeba mieć!
Ostatnio edytowane przez fanfan : 28.02.2011 o godz. 16:36.
Odpowiedz cytując