Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 28.02.2011, 16:14
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Jak ten chłopak ma bardzo dobry drybling to Majchrowski jest fantastycznym, idealnym człowiekiem ;]
Bez przesady... chłopak właśnie jest słaby w dryblingu, technice jedyne czym nadrabia to tym, że biega i tyle, biega jak czołg i innej pozycji jak rezerwa dla niego w przyszłości nie widzę. W porównaniu do Alvareza, Baszczyńskiego to on jest niczym płotka przy Sandaczach, to nie ten rozmiar, to nie te umiejętności.
Tacy zawodnicy nie prezentują docelowego poziomu, ale od czegoś trzeba zacząć. Na pewno w planach są kolejne wzmocnienia o ile strategia obrana przez klub będzie kontynuowana. A na razie gramy tym co mamy.
..
Odpowiedz cytując