la_fille napisał(a):

nie chodzi o jakieś napinanie się, tylko skoro Ty nie wiesz jakim sektorem jest sektor G, jakie tam są realia, lepiej żebyś tam nie szedł..
To jest sektor dla fanatyków, a z tego co piszesz wydaje się, że nigdy tam nie byłeś i nie wiesz że miejsce na bilecie na tym sektorze nie ma znaczenia...
|
Chodzi o napinanie sie. Jakby wszyscy potrafili czytać ze zrozumieniem , to raczej nie wypisywaliby podobnych bredni. Gośc zapytał, czy nie bedzie problemu z wejsciem na dany sektor razem, i tylko tyle. To, że ktos tam cos sobie ubzdurał w głowie i probuje odpowiadac na to co sam wymyślił nie jest jego winą.