|
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0 (1-0)
Skład: Pareiko - Burliga, Jaliens, Bunoza, Paljić - Sobolewski. Sivakov, Melikson - Małecki, Genkow, Kirm
Bramki: Małecki, Genkow, Kirm
Zmiany: Wilk, Garguła, Żurawski
Ostatnio edytowane przez Ala1955 : 28.02.2011 o godz. 20:12.
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
|