Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.02.2011, 16:08
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0 (1-0)

Skład: Pareiko - Burliga, Jaliens, Bunoza, Paljić - Sobolewski. Sivakov, Melikson - Małecki, Genkow, Kirm

Bramki: Małecki, Genkow, Kirm

Zmiany: Wilk, Garguła, Żurawski
Ostatnio edytowane przez Ala1955 : 28.02.2011 o godz. 20:12.
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
Odpowiedz cytując