studio napisał(a):

|
Ty już lepiej nie pisz bo co ktoś widzi Twój post to się za głowę chwyta, do policji idź.
|
Idz sie przespac i przeczytaj jeszcze raz co napisałem
Przepisy UEFA dominują więc nawet gdyby w ustawie o imprezach masowych nie zakazali odpalania rac to zrobiłby to PZPN zgodnie. Nie wiem jakie są kary za odpalenie rac oprócz zakazu stadionowego ale nie zmienia to faktu że środki pirotechniczne są jakoś tam niebezpieczne i nie powinny być odpalane w środku tłumu.
A co do kwestionowania to kazdy sobie może kwestionować co chce, ja komentowałem tylko wczesniejszą wypowiedz o tym że nie ważne co zrobił Widzew.
Jak chce się walczyć z jakimiś przepisami to nie w ten sposób. To że sobie wypiję piwo na świeżym powietrzu nie znaczy że to jest mój sposób na walkę z przepisami i mam świadomość tego że moge dostać mandat