Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6413
Stary 28.02.2011, 14:52
wislacki napisał(a):Wyświetl post
Dla tych którzy nie przeglądają wykopu:

wklejamy w pasek adresu link poniżej (w adresie zamiast '....a' jest 'qrwa' przez KU) dodając adres strony którą akurat chcemy przejrzeć:

http://dev.keraj.net/.....a/?url=<adres twojej strony>

Od razu uprzedzam, że wislakrakow.com nie działa jak należy, ale wiele stron jak onet, czy wp nabrało wreszcie sensu
hehe dobre. Tylko szkoda, że tak dużo qrwa, qrwa :/
Odpowiedz cytując