wislacki napisał(a):

Dla tych którzy nie przeglądają wykopu:
wklejamy w pasek adresu link poniżej (w adresie zamiast '....a' jest 'qrwa' przez KU) dodając adres strony którą akurat chcemy przejrzeć:
http://dev.keraj.net/.....a/?url=<adres twojej strony>
Od razu uprzedzam, że wislakrakow.com nie działa jak należy, ale wiele stron jak onet, czy wp nabrało wreszcie sensu
|
hehe dobre. Tylko szkoda, że tak dużo qrwa, qrwa :/