Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 9.
Wyświetl pojedynczy post
ziele_88
Junior Member
Od: 10.2007
Offline
#
152
28.02.2011, 13:52
Wisła - Podbeskidzie 3:0 (2:0)
Skład: Pareiko - Cikos, Bunoza, Jaliens, Paljic - Sobolewski, Melikson, Sivakov - Małecki, Genkov, Kirm
Zmiany: Garguła, Wilk, Jirsak
Gole: MałeckiX2, Kirm ,
ziele_88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ziele_88
Znajdź inne posty napisane przez ziele_88