Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#728
Stary 28.02.2011, 13:43
Kluczowym jest to, że rywala nie można absolutnie zlekceważyć.

Ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie, aby któryś z zawodników naszej szerokiej kadry
był za słaby, aby zagrać z Podbeskidziem (no może poza jednym czy dwoma wyjątkami).
O wyborze jedenastki meczowej zadecydeje zatem pewnie tzw. dyspozycja dnia i to, że rozgrywamy trzy mecze w jednym tygodniu (z przyczyn w miarę obiektywnych (np. choroba Genkova) niektórzy zawodnicy mogą nie wytrzymać trzech pełnych meczów).

Wg interii odczuwalna temperatura jutro w Krakowie to -4 stopnie. Ideał to nie jest, ale w każdym razie lepiej niż w Gdyni.