Czemu niektórzy bronią Widzewa?Zachowali się jak ćwierćmózgi , rzucanie racami w sektor rodzinny i na boisko jest takie podniecające? Przez takich debili jak te z Łodzi sami utrudniamy sobie życie..
Btw. , ja tam bym kiełbasek na stadionie Lecha nie zjadł , przecież Litar ma zwyczaj plucia wszędzie i zawsze więc raczej i kiełbasek nie oszczędza



MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..