Zremisowala, ale dla nich przy calej otoczce meczu to bylo jak wygrana. Zobaczymy jak inni sobie z nimi poradza...bo musza sporo meczy wygrac.
Ja tez licze na Ruch, remisik albo wygrana w nastepnej kolejce

Beda pewnie po meczu pucharowym chcieli sie odkuc
