Niby masz rację, ale czy wierzysz, że w przyszłości cokolwiek się zmieni w tej materii? Raczej nie.
Dynek, ale to nie oznacza, że oni są z tego faktu zadowoleni, z resza od paru miesięcy fani w Niemczech walczą właśnie o legalne piro. Więc to nie jest tak, że oni sięz tym pogodzili i że wolą bez rac.
A rzuć z piętrowej trybuny metalową zapalniczką w czyjąś głowę
