sorin320 napisał(a):

myślę że wczorajszy program na antenie canal+sport powinien nazywać się legia+extra. dziekuję
srają tylko o tym przez 3/4 programu, o Wisełce powiedzieli na... 3minuty przed końcem
|
Zawsze najwięcej jest o klubie z którego jest gość. Był Maaskant to gadali cały czas o Wiśle. Zluzuj.