Temat
:
Tragedia w Brazylii
Wyświetl pojedynczy post
Łukasz1987
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
4
28.02.2011, 12:20
Masakra... Takich ludzi to powinni na długie lata zamykać w odpowiednich ośrodkach...
Łukasz1987
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Łukasz1987
Znajdź inne posty napisane przez Łukasz1987